30 Kasım 2011 Çarşamba

Diş meleği bizim eve gelmiş!

  Bu güzelliğin annesiyim ben. Bu kız benim ömrüm herşeyim.Ne zamandır alttaki dişleri sallanıyordu bir tanesi nerdeyse çıkmak üzereydi ele geliyordu ama ağrıyor diye bana dokundurmuyordu. .27 /11/2011 akşamı ben erkenden yatsın sabah kalkmakta zorlanmasın diye uyutmaya çalışırken hanımefendi beni uyutup, babasıyla meyve  yemeğe kalkmış.Ben çıt diye bir ses duydum ondan sonrada zaten bağrışlar başladı :) Anne dişim çıktı deyip ağlamaya başladı . Hep soruyordu ne zaman çıkacak diye hatta bir hikayem vardı ona eğer dişin çıkarsa yastığının altına koy diş meleği gece gelip yastığının altına para bırakıcak demiştim. Birkaç dakika sonra kendine gelen bu güzellik çook heyecanlandım anne dedi ondan ağlamış:)
Yastığının altına dişini peçeteye sarıp koyduk herzaman ki gibi gece yatmadan dualarımı ettik ama uykuya dalamadı bir türlü camı açıyor camdan dua ediyordu.Ama duanın melekler gelsin yanıma kısmını çok tekrarladı :)
Tabii sabah erkenden kalkan kızım yastığının altına baktı .Şimdi itiraf ediyorum yastığın altında benim koyduğum 2 lira vardı .Okul çıkışı parayı harcamış iyide etmiş napacakki ama ertesi akşam söylediği çok komikti anne dişim nerde bilmiyorum kızım (gerçekten bende naptığımı bilmiyorum hepsini biriktirmek gibi accayip bir düşünecem vardı ama nereye koyduğumu bilmiyorum ):( napacaksın kızım dedim anne bu akşamda yastığıma koyucam her akşam koyucam belki hep para getirir  dedi  ben tabii şaşkın biçimde anlatmaya çalıştım ama parayı benim bıraktığımı söylemedim.
Şimdi kızım o parayı bırakan bendim . İtiraf ediyorum canım benim senii çoook seviyorum .Hayırlı ve mutlu bir evlat olmanı istiyorum.

Hiç yorum yok: