27 Ocak 2012 Cuma

Romantik gecemiz




Dokuz yıllık evliyiz daha adam gibi kocamla baş başa kalamadık. Evlendiğimde kayınvalidemle oturdum yanından ayrıldığımda abim le yaşamaya başladık kızım doğacağı zaman abim yanımızdan ayrıldığında dedem rahatsızlandı, kızım doğdu. Neyse dedem gitti biz ev alıp kayınvalidemin yanına taşındık. Kayınvalidemin yanına kaynımda yerleşince seyreyledik cümbüşü. Bu şekilde ufacık evde 8 ay kadar yaşadıktan sonra annem gidin kızım evinize dedi. Bu kez de küçük kardeşim okumak için yanımıza geldi. Velhasıl bu sene anneme yakın ve ayrı bir dairem var kızı da çanakkaleye gönderince eh biraz vakit geçiririz diye düşünüyorduk yani dokuz yıldır anca karı koca başbaşayız ya.
Dün Dr Gacet burun ameliyatı oldu bizde hacı, karlos ve ben ziyarete gittik. Bahçelievler medikal park hastanesine . Hastane tam bir muamma KBB bölümünü sorduk akşamın o saatinde bizi polikliniğe gönderdiler tabi in çık soracağın kimse de olmayınca en sonunda yemek dağıtım dolabının kapağında asılı olan listeden Gacet ın ismini oda numarasını bulup ziyarete gittik biraz kaldıktan sonra abim yakın diye onda kalayım dedim. Anca kocayla kalmışız ben eve gitmemeyi düşündüm yani aptal ben. Her neyse abim karşıda olduğunu gelmesinin bir veya iki saat süreceğini söyleyince bende vazgeçtim eve döndüm.
Samatya ssk nın acili hizmet bence süperdi
Sevgili kocacım yemekleri hazırlamış beni bekliyordu. Baş başa güzel bir yemek yiyecek televizyon seyredip çekirdek çitleyecektik. Sıcacık çorba ve yaptığım ayva reçelinden anneme götüreyim yemek yiyelim dedim. Tamam, sonra götürürsün dedi ben yine dinlemedim. Gittim birde ne göreyim annem kendinden geçmiş yatıyor. Hemen cemo yu çağırdım abim de yani kaynımda oradaydı Samatya hastahanesine gittik ben çok korktum. Aman Allahım dedim ya kalp krizi falansa neyse Samatya da hemen kayıt yaptırıp aldık içeri biraz bekledikten sonra doktor muayene etti. Serum takıldı kan alınıp röntgen çekildi. Annem inliyordu kızımı sayıklıyordu. EKG çekildi bir şey çıkmayınca rahatladım bir saatte sonuçları aldık. Doktor ben bu gün için zaten dâhiliyeye randevu aldığım için dâhiliyeye gitmemiz gerektiğini gereken testlerin yapıldığını söyledi. Serum takılıp ağrı kesici yapılınca eve geldik.
Saat 12 yi geçmişti ve benim ayaklarım şişmişti.
personel gerçekten çok  güler yüzlüydü 
Annemi yatırdıktan sonra bende eve geçip biraz ortalık toplayıp yattım. Ne romantik dakikalar geçirdik anlatamam. Aldığım cheskeki bile yiyemeden uyudum
Şu an klinikteyim sabah gidip nüfus müdürlüğünden adres kaydı yaptırıp, sağlık grup başkanlığı na evrakları verdim.
Her tarafım ağrıyor, kollarım kopuyor, çok yorgun ve hiç romantik değilim. Annem umarım kısa sürede iyileşir. Gacet da bir hafta yok. Kızımda sanırım 4 Şubatta burada olacak.
hem hizmet sunup , hem travian oynuyorlardı . 
Bence MEDİKAL PARK A göre SAMATYA SSK daha güzel hizmet sunuyordu. fotoğraflar yanlış anlaşılmasın.

Hiç yorum yok: