10 Şubat 2012 Cuma

ŞİMDİ

Şimdi gitsem ,sobayı yaksam sıcak sıcak bir yatsam . Sonra kalkıp evin perdelerini açsam oturup kar yağışını seyredip , bir fincan kahve içsem . Ardından evi toparlayıp akşam için sevgililerime güzel yemekler yapsam .Dikiş makinesinin başına oturup dikiş diksem biraz sıkılsam, örgü iplerine el atsam. Akşam olsa yemek yesek Cemo ben biricik kızımız yine aynı yatakta sarılarak uyusak , yine belimiz tutulsa , başımız ağrısa , sabah kim kahvaltı hazırlar muhabbeti olsa, sütlerini içerken yine dökseler ben kızsam ,Cemo çoraplarını odanın ortasına atsa bende çamaşır sepetine götür bakışı atsam . Yumulsak yatağa sabah kaçta kalkarız derdi olmadan , ne giyeceğiz , kar yağacak mı? , yollar kapalı olu mu? derdi olmadan . Uyusak hepberaber ahhh ne güzel olurdu yahuu.
ah işte çalışmak ne kötü ya keşke evimde yatsaydım dediğim , yuvamın sıcaklığını özlediğim anlar oluyor.Tabi birde eve gitsem şimdi bunları yapamayacağım.En iyisi oturup kıçımın üstüne işime bakmak.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Semra aynı dilekleri bu sabah ben evden çıkar iken annene doğru yol alırken izzetile berken önde ben arkada yürüken nasıl düşündüm bir bilsen
çiğdem