15 Mart 2012 Perşembe

Melek abla ve çerezleri


Nerden başlasam bilemiyorum ortaokul yıllarında diğer kızların aksine kısacık saçları entel dantel giyimleri ile göze çarpan, her sergide resimleri sergilenen, çantasının üzerine acayip güzel resimler çizen, çatal iğne ile hem takı hem süs yapılabileceğini gösteren birinden bahsedeceğim geçmişten gelen biri J
Onunla tek bağımız ortaokul ve liseyi aynı okulda okumamız. Şimdi lise yıllarını daha iyi hatırlıyorum. Birde ablasının babamın yanında kısa bir süre çalışmasıydı ki ben inanılmaz mutlu olmuştum. Belki konuşuruz diye. Velhasıl sadece selamlaşmaktan öteye bir iki kelimeyle sığan cümlelerimiz oldu. Ortak noktalarımız yoktu ve ben ondan 2 yaş küçüktüm. Hayrandım ona saçını tarayışına çatal iğnelerden bileklik yapışına çantasındaki resimlere ya kısacası yaptığı her şeye diyebilirim.
Şimdi itiraf ediyorum ortaokulda soyunma odasında unuttuğu defterindeki bütün çizimlere bakmıştım.
Aynı şehirde yaşıyoruz hangi semtte bilmiyorum ama facebook un işte bu yararı var en azından hayran olduğun kişilerle iletişime geçebiliyor, daha çok sohbet fırsatı bulabiliyorsunuz.
Mimar Sinan güzel sanatları bitirmiş o zaman belliydi bu zaten. İki çocuk annesi olmuş şimdilerde yeteneklerini, hayallerini ve becerilerini kâğıt kalem kullanarak değil de hamurlarla sergiliyor.
Benim bu yazıma ihtiyacı yok aslında kısa sürede çok başarılı olacağına inanıyorum.
 Buyurun  Melek ablanın çerezleri;burada beğenin , sipariş verin :)

BUNA BAYILDIM NASIL BİR YETENEKTİR YAHU


Hiç yorum yok: