28 Aralık 2012 Cuma

A.İ.M.alıntı
Öyle çok ahım şahım bir evim, süslü sofralarım falan olmuyor ama her şeyi elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.
Akşam tereyağın 2 . Denemesi başarısızlıkla sonuçlandı. Şimdi evde çökelek peyniri olarak süzülüyor ve akşam benim gelmemi bekliyor,bir daha kine sırf yoğurt kaymaklarını derin dondurucuda bekletip, tekrar deneyeceğim. Çok marifetli yaptığını tutturan biri değilim ama her şeyin evimize doğalının girmesini istiyorum.Biraz acele ediyorum , sabırsızım sanırım. Daha sabırlı ve sistematik davransam, daha iyi sonuçlar alacağım.  Cemo nun yorumu; bu elektrik parasıyla seni tereyağında boğabilirdim. of erkekler işte anlamıyorlar.
Sabah test kontrolüm için yine hastanedeydim, çok şükür şeker hastalığım yok ama şeker hastası olma ihtimalim çok yüksek bu yüzden 14 kilo vermem, yediklerime dikkat etmem gerekiyor. Birazda hayatıma stres katan insanlardan ve stresten uzak durdum mu tamamdır.
Pazar günü Allah nasip ederse cimcimenin gecikmiş doğum günü pastasını keseceğiz, ben Forum İstanbul’a gitmek istiyorum İKEA'ya gitme vaktim geldi. Kocaman su bardaklarından ve birkaç mutfak eşyası almak istiyorum. Umarım gidebiliriz.
Akşam yaptığım pratik yemek çok sevildi, pek yakında blogta…
Mutlu, güzel günlere…
Acele İşler Müdürü

Hiç yorum yok: