22 Aralık 2012 Cumartesi

Alışveriş

Limango ve Markafoni ilk çıktıklarında çok saçma sapan bir şey olduğunu düşünmüş, kişinin denemeden görmeden ürün almasının mantıklı olmadığını düşünmüştüm.
Limango ‘dan  sadece  kampanyası olduğunda dikiş malzemeleri siparişi vermiştim. Kıyafet vb şeyleri almak bana mantıklı gelmiyordu. Bir süre emailim'deki bütün İnternet alışveriş sitelerinin çöp kutusuna gitmesiyle devam etti soğukluğum. Ta ki hediye çekimin hatırlatılmasına kadar. Bedava baldan tatlıdır derler ya bedava alışveriş yapmak isteyip, bedavanın 5 katı ev eşyası alışverişi yapan kişiye kadın denir. Limango ‘dan ise ilk defa ayakkabı ve çanta alışverişi yaptım . Mutlu oldum mu oldum. Isıya dayanıklı seramik tencerem le (biraz küçük olsa bile)yoğurt mayalamayı, kek kalıplarım la pastalar yapmayı ve neskafe takımımla dostlarla hoş sohbetlerle kahve içmeyi diliyorum kendime…
Limango ‘dan aldığım ayakkabılarım ve çantamla da birkaç seneyi geçiririm herhalde.
 Çanta bugün geliyor.Ayakkabılar çok rahat ve güzel duruyor.Bu yaz favorim olacak .

  • Neskafe takımı ;gayet sağlam ve dayanıklı ,kaliteli malzemeden yapıldığı belli oluyor.
  • Meyve sıkacağı ; resimde görüldüğünden çok farklı , adi plastikten yapılmış bir üründü,geri gönderdim.
  • Kek kalıpları gayet kullanışlı ve boyutları tam istediğim gibi.
  • Porselen ısıya dayanıklı (daha denemedim) tencere boyutuna dikkat etmedim , küçük boy güveç tenceresi gibi , ben onu yoğurt mayalamak için kullanmayı planlıyorum.

 İyi günlerde sağlıkla kullanmak nasip olsun inşallah.

Hiç yorum yok: