12 Haziran 2013 Çarşamba

Yaz okulu

Yaklaşık on beş gündür Cimcimenin , Fatih belediyesi yaz spor okulu için gerekli olan; sağlık raporu , ödeme dekontu ve formu   çantamda geziyor.
Önceleri babaannesi götürüp getiremez diye düşündük, sonra servis olduğunu öğrendik , daha sonra annelerin çocukların yanında gittiğini offf benim kız yanlız olacak ! Yanına yemekte koymak lazım . off ne yapacağız ?
Sınıfından tanıdığım birkaç ebeveyni aradım  ; her ailenin planı ayrı idi ve programlarında yaz spor okulu yok.
Bizimde aklımızda yoktu ama işte hadi bu yıl bir değişiklik olsun dedik .Zaten on beş gün sürecek , sonrasında ise anneannesinin yanına gidecek .Ramazan bayramına kadar orada ,biz bayramda gittiğimizde onu alıp küçük bir Ege turu yapacağız .Bunlar gelecek ile ilgili on kez değişebilecek hayaller şimdiye bakalım .
Madem çocuğu göndereceğim  ne bekliyorum değil mi? hani diyorum biri bu yaz okulu hakkında bir  bilgiye sahiptir , bir şeyler yazmışlardır bir yerlere ...
Ama Fatih Belediyesi Spor okuluna  tam gün , servisle göndermiş , hadi bunlar olmasın , yanında velisi olmadan gitmiş çocuğu olan , çalışan anne olarak çocuğunu yaz okuluna yazdırmış bir anne ile ilgili yazı yok.

Hiç yorum yok: