27 Mayıs 2014 Salı

Hemşire Aranıyor...


    İstanbul ‘un göbek deliğinde bulunan kliniğimize tam zamanlı çalışacak, hemşire aranmaktadır. 
         Her sabah saat 10.00 ‘da kahvesi pişer, günün belirli saatlerinde, sıcak, taze çayı bulunur. İyi benzetmeler yapan Mesul Müdürümüz, Mesneviden hikayeler anlatan Şirket Müdürümüz ve kapısını açıp durmadan iş buyuran bir Diş hekimimiz mevcuttur.
          Hacı ile her gün Kabe ‘yi yüz kere tavaf edersiniz, azıcık Felsefe yapar, yaşayan, yaşamayı seven, bir çınar ağacından, hayat dersleri alabilirsiniz. Birde gözleri fıldır fıldır dönen Karlosumuz vardır. Ayrıca, hayalperest, azıcık dediğim dedik, çaldığım düdük diyen bir sekreter bozmasıyla çalışacaksın. Sert durur ama yufka gibi şeffaf , yumuşacık yüreği vardır. Her konuda yardımcı olur ama sen yardım kısmını fazla abartmamalısın! 
          İngilizce, Fransızca, Arapça, Kürtçe, İspanyolca bilmem gerekli. Ayrıntıya gerek yok , komutları bilsen , yaşını sorsan yeter. Google Translet ‘i kullanmayı bilmen, hiçbir şey bilmiyorsan , vücut dili ile anlaşabilmen yeterli .Sekreter sana her konuda yardımcı olacaktır. Yardım konusunu abartmamalısın! kendine güvenen, iletişime açık isen, mesleğimin gerektirdiği her şeyi biliyorum, bilmiyorsam öğrenirim , sorarım araştırırım diyorsan bekleriz.

          Şifremiz ; Püskül , kliniği bulduğunda , “Püskül” de ben anlarım.

Hiç yorum yok: