18 Aralık 2015 Cuma

19. Hafta

Hareketlerini iyice hissetmeye başladım. Artık muayene sırasında attığı tekmeleri hem görüyor hem hissediyorum. Bu aralar en sık yaşadığımız şey sabah hareketleri…
Sabah hareketleniyor, öğlen uykusunu alıyor ve tekrar hareketlere devam ediyor.geceleri hiç hareketli değil. Mesaneme yaptığı baskı nedeniyle uyanmasam hiç uyanmayacağım.
Doğduktan sonra uyku saatini şaşırma evladım.
En çok merak ettiğimiz konu evde annesi gibi sarışın olmayan bir abla olması sebebiyle , kime benzeyeceğini  merak ediyoruz.asıl merak eden ablası, asla bana benzemeyeceğini genlerimizin esmer olduğunu iddia ediyor.
Bana benzediğinde bir sorun olup olmayacağını merak ediyorum. Tek gündemimiz bu değil.isminin ne olacağı konusu da var. Ben şimdiden hazırladım ve ona sesleniyorum. Bildiğin tekmeliyor bence beğendi ama babası kendisinin koyacağını söylüyor. Mantıklı ve güzel bir isim ondan bekliyorum Yoksa benim dediğimi beğenirse hiçte fena olmayacak.

Bir portakal büyüklüğüne erişmiş olan yavrumun, pusetini ve beşiğini çıkardık bile ufak tefek hediyeleri geldi. Doğum konusunda evime yakın bir özel hastane ve Acıbadem hastanesi arasında kararsızım. Bir an önce seçim yapmam lazım. Kucağıma alacağım günü iple çekiyorum.

Hiç yorum yok: